Call of Duty Vanguard - zombie: fontanny

Efekty, jak działają.

Kolorowe fontanny - a raczej fontanny z kolorową wodą - to elemente trybu zombie w Call of Duty Vanguard, dzięki któremu zyskujemy wzmocnienie dla naszego żołnierza.

Fontanny występują w różnych miejscach, zarówno na placu w Stalingradzie (który otwiera przed nami większą część obszaru po kolejnych celach), a także w lokacjach, do których trafiamy przez portale.

Wystarczy podejść do fontanny (1), a zobaczysz napis, który wskazuje, czy napicie się z niej ulepszy prędkość, regenerację zdrowia czy inną cechę postaci.

fon1

Bonus z fontanny jest widoczny w postaci małej ikony na dole ekranu. Co więcej, możesz kumulować bonusy (2) z różnych fontann. To, że napijesz się z innej, nie wyłączy efektu z poprzedniej.

fon2

W praktyce bonusy z fontann można nazwać perkami. Co ważne, można je później ulepszać za opłatą. Jeśli wrócimy do tej samej fontanny po jakimś czasie, zyskamy opcję wykupienie ulepszenia danego bonusu.

Następnie: Call of Duty Vanguard - zombie: skrzynki z czaszkami

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - zombie: losuj broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami