Gramy w Lost Ark - konkurencja Diablo 4?

Wrażenia z bety.

Rozpoczęła się beta Lost Ark, gry action RPG w stylu Diablo z mocnym naciskiem na aspekt współdzielonego z innymi użytkownikami świata. W naszym materiale wideo przedstawiamy pierwsze wrażenia z zabawy.

Walka z pewnością sprawia satysfakcję, szczególnie że często walczymy z całymi grupami wrogów, które wybijamy w powietrze jednym ciosem. Dostępni bohaterowie są odpowiednio różnorodni - więc coś dla siebie znajdą tu fani magii, ale też walki mieczami.

Produkcja koreańskiego Tripod Studio jest grą Free to Play. Z uwagi na różnice w odbiorze mikropłatności przez graczy azjatyckich i europejskich czy amerykańskich, Amazon Games - wydające tytuł na Zachodzie - przebudowuje system mikrotransakcji.

Lost Ark jest już dostępne w kilku regionach od paru lat. Gra beta oferuje więc dużo zawartości. Wybieramy spośród pięciu klas postaci, z której każda oferuje dwie lub więcej specjalizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami