CoD Vanguard w zabawny sposób komentuje mem z Advanced Warfare

Chodzi o scenę pogrzebu.

Call of Duty Vanguard w dość zabawny sposób odnosi się do znanej z Advanced Warfare sceny pogrzebu, która stała się internetowym memem.

We wspomnianym fragmencie gracze uczestniczą w pożegnaniu poległego żołnierza - użytkownik musi wcisnąć F, by oddać hołd zmarłemu. Zdaniem wielu osób, sprowadzenie tak podniosłego momentu do wciśnięcia jednego klawisza psuje poważny nastrój sekwencji.

„Press F to Pay Respects” szybko przekształciło się w mem. Na czatach lub w postach publikowanych w mediach społecznościowych internauci często piszą „F”, by wyrazić współczucie lub respekt wobec przykrych wydarzeń.

Call of Duty Vanguard w zabawny sposób odniosło się do sceny pogrzebu. Kiedy gracz zbyt długo trzyma w ręku odbezpieczony granat i jego postać ginie od ładunku, otrzymuje osiągnięcie o wymownej nazwie „F”.

Komentarz nie jest najpewniej przypadkiem, ponieważ za tegoroczną odsłonę cyklu odpowiada Sledgehammer Games, czyli studio, które przygotowało właśnie Advanced Warfare z 2014 roku.

Co ciekawe, w kampanii fabularnej Vanguard umieszczono podobną sekwencję, w której należy wcisnąć F. Tym razem w jednej z misji strzelanki klawisz pozwala graczom „spędzić czas z rodziną”.

Najnowsze Call of Duty od wczoraj - 5 listopada - dostępne jest na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami