Assassin's Creed Valhalla - ujawniono plany rozwoju gry do końca roku

Do gry zmierzają Tombs of the Fallen.

Ubisoft zaprezentował wstępny harmonogram rozwoju Assassin's Creed Valhalla na najbliższe miesiące. Do końca roku gra otrzyma dwie duże aktualizacje i nie tylko.

W najbliższy wtorek - 9 listopada - pojawi się patch o numerze 1.4.0. Szczegóły na temat zawartości nie są znane, ale wiadomo, że jedną z nowości będzie „darmowa aktywność” o nazwie Tombs of the Fallen.

Potwierdzono więc istnienie tajemniczych „grobowców upadłych”, które ujawniły dodane niedawno trofea do Assassin's Creed Valhalla. Detali na razie nie przedstawiono, choć niewykluczone, że będą to podziemia z wyzwaniami.

assassins_creed_valhalla_roadmap
Plan rozwoju Assassin's Creed Valhalla do końca roku

Natomiast 11 listopada rozpocznie się wydarzenie, które potrwa do 2 grudnia. „Festiwal Oskoreia” nawiąże do znanego ze skandynawskich wierzeń zjawiska, którym inspirowany jest Dziki Gon z Wiedźmina 3. W planach między innymi mroczny okręt zbudowany z paznokci.

W grudniu ukaże się zaś kolejna aktualizacja - o numerze 1.4.1. Szczegóły nie są znane, ale ujawniona przez Ubisoft grafika koncepcyjna ukazuje budowle pokryte śniegiem, więc niewykluczone, że ponownie w osadzie postaci gracza nastanie zima.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami