Piłkarska gra Roberta Lewandowskiego w nowym zwiastunie. Rzut oka na Football Coach: The Game

Gameplayu wciąż brak.

Założona przez Roberta Lewandowskiego, polską grupę PlayWay i Roberta Cymermana spółka RL9sport zaprezentowała drugi zwiastun Football Coach: The Game. To menedżer piłkarski, w tworzeniu którego nasza rodzima gwiazda futbolu ma aktywny udział. Tytuł ma już swoją kartę produktu na Steamie.

Najwyraźniej materiał nie przedstawia gameplayu i jest tylko animacją poglądową. Z trailera wynika, że początkowo wybieramy „klasę” menedżera, jak w grach RPG. Wśród kandydatów jest np. guru, mistrz analizy czy ulubieniec fanów.

Zadaniem gracza jest oczywiście prowadzenie klubu, planowanie treningów, budowanie relacji z piłkarzami i rozwój ich umiejętności. Do tego budowa stadionu, a nawet zarządzanie życiem prywatnym menedżera - możemy kupować nowe auta i posiadłości czy wybrać się na partyjkę pokera.

W trakcie samych rozgrywek - które możemy toczyć z „graczami z całego świata” - jest możliwość „ręcznego” kończenia akcji drużyny, poprzez wybranie rodzaju strzału na bramkę, dzięki trybowi Striker.

Szczegółowa data premiery nie jest jeszcze określona, ale początkowo RL9sport mówiło o 2022 roku. Football Coach: The Game trafi na PC i urządzenia mobilne, a potem w planach są konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami