Pierwsze oceny CoD Vanguard nie są najlepsze

Choć multiplayer może się podobać.

Call of Duty: Vanguard debiutuje dzisiaj na rynku i w związku z tym pojawiły się pierwsze recenzje tytułu. Pierwsze oceny nie są najlepsze, choć z opinii wynika, że mocnym punktem gry jest tryb multiplayer.

Najczęściej krytykowanym elementem jest kampania fabularna. Niektórzy dziennikarze twierdzą, że przedstawiona historia jest jedną z najsłabszych w serii - opowieść jest pozbawiona ważnych momentów czy szokujących zwrotów akcji, a postacie nie są dobrze wykreowane.

Inni przyznają, że tryb dla pojedynczego gracza jest dopracowany, ale brak różnorodności i krótki czas rozgrywki sprawiają, że nie dorównuje klasykom kina wojennego, którymi inspirowali się twórcy, czyli między innymi „Bękartom wojny” i „Cienkiej czerwonej linii”. Pojawiają się też głosy, że bohaterowie nie są w odpowiedni sposób zróżnicowani.

Większość recenzentów przyznaje, że znacznie lepszymi komponentami gry są multiplayer i tryb Zombie. Wariant sieciowy pod względem zabawy przypomina Modern Warfare i Warzone. Do plusów zaliczane jest zniszczalne otoczenie, które zapewnia dodatkowe opcje taktyczne.

Poniżej wybrane oceny Call of Duty: Vanguard:

Nasza recenzja Call of Duty: Vanguard w przyszłym tygodniu. Gra dostępna jest na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami