Kwadrans gameplayu z intrygującego Bright Memory: Infinite

Dynamiczna walka i nie tylko.

Serwis IGN opublikował trwający niespełna 15 minut gameplay z Bright Memory: Infinite - intrygującej produkcji, przygotowywanej tylko przez jednego dewelopera.

Nagranie zarejestrowano na PC w rozdzielczości 4K. Wideo przedstawia fragment, w którym główna bohaterka - Shelia - musi zbadać tajemniczą czarną dziurę, w czym próbują przeszkodzić żołnierze złowrogiego generała Lina.

Materiał ukazuje dużo sekwencji walki. Dziewczyna w walce korzysta nie tylko z broni białej, ale i ostrza, przy czym pomiędzy oboma narzędziami można się płynnie przełączać - miecz służy między innymi do blokowania ataków wrogów. Do tego umiejętności specjalne, które pozwalają przykładowo przyciągać przeciwników.

Film skupia się jednak nie tylko na starciach, ponieważ nie zabrakło etapu zręcznościowego z bieganiem po ścianach na czele. Wideo ponownie potwierdza też wysoki poziom jakości oprawy graficznej, czym projekt przyciągnął wcześniej uwagę graczy.

Bright Memory: Infinite ukaże się 11 listopada na PC, a w późniejszym terminie na Xbox Series X/S. Gra jest nową wersją wydanego jakiś czas temu Bright Memory, którego posiadacze otrzymają nadchodzący tytuł za darmo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami