Twórcy Marvel's Avengers uginają się pod krytyką i usuwają niektóre mikropłatności

"Przepraszamy, że nie zareagowaliśmy wcześniej".

Twórcy Marvel's Avengers usunęli z gry kontrowersyjne mikropłatności, umożliwiające kupno bonusu do zdobywanego doświadczenia.

Niedawno w grze pojawiła się opcja nabycia za pieniądze Hero's Catalyst i Fragment Extractor, które zwiększają odpowiednio liczbę otrzymywanych punktów doświadczenia i ilość pozyskiwanych surowców. Funkcję skrytykowali gracze, uważający, że twórcy złamali obietnice, jakoby podobne DLC ograniczą się tylko do dodatków kosmetycznych.

„Przepraszamy, że nie zareagowaliśmy wcześniej na wasze obawy związane z płatnymi przedmiotami. Zaimplementowaliśmy je jako sposób na rozwój bazy użytkowników i nie sądziliśmy, że dadzą przewagę płacącym, ponieważ nie oferowały bezpośredniego wzrostu mocy postaci” - napisali teraz autorzy Marvel's Avengers w komunikacie na Twitterze.

„Po przeanalizowaniu waszych uwag, zdecydowaliśmy się wycofać Hero's Catalyst i Fragment Extractor. Wciąż będzie można je zdobyć jako nagrody za rozgrywkę, a dotychczasowi posiadacze pakietów nadal mogą ich używać” - dodali deweloperzy.

Przedstawiciele odpowiedzialnego za projekt Crystal Dynamics wierzą jednocześnie, że podjęta decyzja jest „pierwszym krokiem” na drodze do odbudowania zaufania fanów wobec twórców produkcji. „Bezustannie staramy się, by gra była jak najlepsza” - podsumowali.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami