GTA San Andreas - To tylko biznes: strzelanina z Rosjanami

Rosyjscy gangsterzy, ucieczka na motorze.

To tylko biznes to kolejna misja w GTA San Andreas, którą wykonasz dla Big Smoke'a. W trakcie tego zadania stoczysz walkę z rosyjskim gangiem, a następnie weźmiesz udział w szaleńczej jeździe na motorze.

Na tej stronie:

To tylko biznes - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw wykonać poprzednie zadanie dla tej postaci, Po złej stronie torów. Następnie udaj się do domu Big Smoke'a wchodząc na czerwone pole (1). Zainicjujesz tym scenę przerywnikową i rozpoczniesz misję.

084_gta_san_andreas_misja_to_tylko_biznes_rosjanie

Strzelanina z Rosjanami, ucieczka na motorze

Po scenie przerywnikowej znajdziesz się w samochodzie razem z Big Smokiem. Udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji i ustaw samochód w wyznaczonym miejscu (2).

085_gta_san_andreas_misja_to_tylko_biznes_rosjanie

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, rozpocznie się strzelanina z Rosjanami. Kryj się za osłoną i eliminuj kolejnych wrogów - najlepiej przy pomocy pistoletu, który dobrze się tutaj sprawdzi. Po walce podejdź za murek (3), gdzie znajdziesz kamizelkę kuloodporną, po zebraniu której postać zyska pancerz redukujący obrażenia.

086_gta_san_andreas_misja_to_tylko_biznes_rosjanie

Podejdź teraz do Big Smoke'a by przenieść się na zewnątrz, gdzie czeka kolejna grupa wrogów. Wystrzelaj wrogów, a po chwili akcja przeniesie się na motor. W pierwszej kolejności przestrzel koła ciężarówki (4), by utrudnić kierowcy manewrowanie.

087_gta_san_andreas_misja_to_tylko_biznes_rosjanie

Gdy dotrzesz do blokady (5), wybij stojących między samochodami gangsterów by kontynuować. Będziesz atakowany przez wrogów na motorach (6) - strzel w kierowcę i pasażera, by pozbyć się pojazdu. Gdy pojawią się samochody, skup się na strzelcach - nie będziesz w stanie strzelić w kierowcę.

088_gta_san_andreas_misja_to_tylko_biznes_rosjanie

Teraz czeka cię jeszcze kilka sekwencji, w których musisz zneutralizować kolejnych wrogów na motorach i samochodach, ponownie też pojawi się ciężarówka. Po wszystkim załączy się krótka scena przerywnikowa, która jednocześnie zakończy tę misję.

Poprzednio: GTA San Andreas - Po złej stronie torów: pościg za pociągiem

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami