GTA San Andreas - Domowy melanż: walka z gangiem Ballas

Impreza u OG Loca, strzelanina na Grove Street.

Domowy melanż do misja główna w GTA San Andreas, a także kolejne zlecenie dla OG Loca. W jej trakcie weźmiesz udział w imprezie, po której czeka cię walka z kilkoma grupami gangsterów z Ballas.

Na tej stronie:

Domowy melanż

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję dla OG Loca, Na menedżerskim szczeblu. Następnie skieruj się do znanego ci już Burger Shota, w którym pracuje postać i wejdź na czerwone pole (1) by rozpocząć zadanie.

105_gta_san_andreas_misja_domowy_melanz_gang_ballas

Zmiana ubrania i fryzury, impreza, walka z Ballas

Po scenie przerywnikowej otrzymasz zadanie zmiany ubioru i fryzury. Obie czynności są opcjonalne - nie musisz ich wykonywać, by kontynuować to zadanie. Niezależnie od twojego wyboru, skieruj się do nowego znacznika na mapie (obok domu CJ) i wejdź na czerwone pole (2).

106_gta_san_andreas_misja_domowy_melanz_gang_ballas

Jeśli jest nieodpowiednia godzina (musi być między 20:00, a 6:00), możesz pobłąkać się po mieście bądź wykorzystać zapis gry, który przesunie czas w grze o 6 godzin.

Po scenie przerywnikowej natychmiast kucnij (za pomocą klawisza C - wciśnięcie lewego analoga w przypadku wersji na konsole) za samochodem (3), by utrudnić wrogom ostrzał. Eliminuj przeciwników jednego po drugim. Uważaj, by nie zaszli cię od flanki.

107_gta_san_andreas_misja_domowy_melanz_gang_ballas

Po wybiciu wrogów uruchomi się krótka scena, a po niej pojawią się wrogowie na moście (4). Jeden celny strzał wystarczy do eliminacji każdego z nich. Nie zapomnij wcześniej kucnąć!

108_gta_san_andreas_misja_domowy_melanz_gang_ballas

Teraz przyszła kolej na trzecią i ostatnią falę. Natychmiast po odzyskaniu kontroli nad postacią odwróć się o 180 stopni i wybij wrogów pomiędzy budynkami (5). Jeśli będziesz czekał, bardzo szybko uszczuplą twój pasek zdrowia.

109_gta_san_andreas_misja_domowy_melanz_gang_ballas

Na koniec po prostu wykończ pozostałych przy życiu wrogów. Gdy to zrobisz, uruchomi się krótka scena przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Na menedżerskim szczeblu

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami