Far Cry 6 - Sztuczki zawodowców

Billboardy Benitez.

Tę misję otrzymasz telefonicznie w pewnym momencie wykonywania misji wątku głównego w regionie El Este, po stronie La Morales. By przyjąć zadanie, udaj się do Gilberta w jego kryjówce powstańczej. Do środka wejdziesz po drabinie (1).

sz1

Otrzymasz zadanie zdewastowania billboardów admirał Benitez poprzez przyklejanie na nich plakatów z porwanym przez rebeliantów wojskowym reżimu Castillo. Na początku udaj się więc do oznaczonego miejsca, by zabrać plakaty z domku (2) przy wieży radiowej.

sz2

Gdzie są billboardy Benitez

Gra nie pokazuje ci bezpośrednio, gdzie znajdziesz billboardy. Określa tylko regiony, w których możesz ich szukać. Dlatego też przygotowaliśmy mapę, którą umieszczamy poniżej.

sz3

Udaj się kolejno do lokacji A, B i C i zniszcz każdy billboard, wchodząc na niego i wchodząc z nim w interakcję. Billboardy te zawsze wyglądają tak samo - widnieje na nich wizerunek admirał (3).

sz4

Gdy zdewastujesz trzeci billboard, po chwili zadzwoni do ciebie Gilberto i każe udać się do nowego miejsca, przed kościołem na północy. Pojedź tam lub poleć. Gdy się zbliżysz, zacznie się scenka.

Po scence obserwuj wymianę więźniów. Pod koniec wymiany wrogowie zaczną do was strzelać. Wyeliminuj szybko snajperów (4) na wieżach.

sz5

Gdy pozbędziesz się przeciwników, rozwiąż porwaną, którą uwolniliście. Misja po chwili się zakończy.

Następnie: Far Cry 6 - Wielka draka z Taco na Yarze

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Nic do ukrycia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami