Lost Ark - beta: kiedy start, jak pobrać

Jak dostać się do bety i wszystko, co warto wiedzieć.

Lost Ark to debiutująca w przyszłym roku produkcja Free to Play koreańskiego Tripod Studio. Formuła rozgrywki opiera się na zasadach znanych między innymi z Diablo czy Path of Exile - to typowy hack'n'slash, choć oferujący też sporo elementów z gier MMO i wielki świat do eksploracji.

Rozpoczynają się zamknięte testy beta tej produkcji, która zmierza wyłącznie na PC. Tutaj tłumaczymy, jak można dostać się do testów i kiedy można sprawdzić grę w akcji.

Beta Lost Ark - jak się zapisać

Istnieją dwa sposoby na dostanie się do zamkniętych testów Lost Ark. Pierwszym - i gwarantującym dostęp - jest wykupienie jednego z pakietów założycielskich na oficjalnej stronie. Najtańszy kosztuje 54 zł. Zestawy te zawierają różne bonusy do wykorzystania w pełnej wersji.

Drugi sposób na otrzymanie klucza do testów do zapisanie się na oficjalnej stronie gry. W tym celu wymagane jest zalogowanie się w tym miejscu swoim kontem serwisu Amazon. W ten sposób otrzymamy szansę na wylosowanie naszego konta i - być może - zagramy w betę.

Otrzymany klucz należy aktywować na platformie Steam, by pobrać betę.

Start bety i zawartość

Beta rozpocznie się 4 listopada o godzinie 17:00. Potrwa aż tydzień - zakończenie testów zaplanowano na 11 listopada.

Gracze, którzy otrzymali już klucz, mogą pobierać betę wstępnie od 2 listopada.

Testowa wersja Lost Ark jest obfita w zawartość. Oferuje wszystkie pięć klas postaci (Warrior, Martial Artist, Gunner, Mage, Assassin), wiele regionów do eksploracji, misji do wykonywania czy nawet grupowe aktywności z wymagającymi walkami.

Twórcy podkreślają, że pierwsze godziny testów chcą poświęcić na sprawdzanie możliwości obciążenia serwerów, co oznacza, że gracze powinni nastawić się na dłuższe kolejki do logowania czy nawet odczuwalne lagi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami