GTA San Andreas - Katalizator: obrabowanie pociągu

Walka z gangiem Vagos, kradzież paczek z pociągu.

Katalizator to kolejna misja główna w GTA San Andreas, którą rozpoczniesz u Rydera. W jej trakcie musisz dostać się do pociągu i odbić go z rąk gangu Vagos, a potem wykraść przewożony przez niego towar.

Na tej stronie:

Katalizator - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz ukończyć poprzednie zadanie, Domowa inwazja. Po tym wróć Rydera i wejdź na czerwone pole (1) przy jego domu, by zainicjować scenkę przerywnikową i rozpocząć zadanie.

063_gta_san_andreas_misja_katalizator_obrabowanie_pociagu

Pociąg, walka z Vagos i Ballas

Wsiądź do podstawionego samochodu razem z Ryderem i udaj się do miejsca oznaczonego na mapie. Znajdziesz tam pociąg (2), przy którym kręci się pełno członków gangu Vagos.

064_gta_san_andreas_misja_katalizator_obrabowanie_pociagu

Wybij ich, by zainicjować krótką scenę przerywnikową, po której pojawią się Ballas (3), z którymi jednak nie powinieneś mieć większego problemu. Po walce wejdź w czerwone pole (4) przy pociągu, by na niego wejść i rozpocząć kolejny etap misji.

065_gta_san_andreas_misja_katalizator_obrabowanie_pociagu

Musisz teraz celować w samochód Rydera (5) i rzucać w niego skrzynkami - wytyczne odnośnie sterowania (6) znajdziesz w lewym górnym rogu. Musisz w ten sposób trafić łącznie 10 skrzynkami.

066_gta_san_andreas_misja_katalizator_obrabowanie_pociagu

Po chwili CJ wróci do samochodu i otrzymasz 3 gwiazdki pościgu policji. Szybko skieruj się do ikonki na mapie, gdzie znajdziesz warsztat (7). Wjedź do środka, by przemalować samochód i zgubić pościg. Cały proces będzie cię kosztował 100$.

067_gta_san_andreas_misja_katalizator_obrabowanie_pociagu

Po wszystkim udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji, by wrócić do dzielnicy głównego bohatera. Wjedź w czerwone pole, by zainicjować scenkę przerywnikową i zakończyć to zadanie.

Poprzednio: GTA San Andreas - Domowa inwazja: kradzież broni

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami