GTA 6 ma problemy? Plotki okazały się tylko spekulacjami

Kwestia tłumaczenia.

Proces produkcji GTA 6 stał się problematyczny, a deweloperzy ze studia Rockstar mieli wielokrotnie zmieniać fabułę gry - takie informacje pojawiły się wczoraj w wielu artykułach, lecz ostatecznie okazało się, że nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Pierwszy raport przygotował serwis DSO Gaming, opierając się na materiale wideo kanału Rockstar Mag, którego autor w przeszłości podawał różne sprawdzone informacje. Tym razem jednak Chris Klippel po prostu spekulował, co sam zresztą przyznał.

Autor opowiada między innymi o tym, że jego zdaniem GTA 6 miało być zapowiedziane już w 2020 roku, jednak produkcja jest „w rozsypce” i nikt nie wie, kiedy tytuł zostanie ujawniony. To jednak tylko domysły.

Klippel nagrywa materiały po francusku, a jedyna opcja tłumaczenia to automatyczny translator na YouTube. Być może to sprawiło, że niektórzy opacznie zrozumieli słowa autora.

Oficjalnie na temat Grand Theft Auto 6 nie wiadomo nic. W wielu przeciekach i plotkach w przeszłości pojawiał się jednak wspólny element - możliwe, że miejscem akcji będzie Vice City, a także pewien obszar w Ameryce Środkowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami