Far Cry 6 - Wszystko do stracenia

Pomóż farmerom.

Tę yarańską opowieść odblokujesz w trakcie wykonywania głównego wątku w El Este. Zlecenie otrzymasz przez telefon. By zacząć zadanie, udaj się do oznaczonego gospodarstwa (1), by porozmawiać z niejaką Petrą.

wszystko1

Petra wskaże ci cztery inne gospodarstwa, na których masz pomóc farmerom z różnymi problemami. Idealną kolejność oznaczyliśmi literami A, B, C i D na mapie.

wszystko2

Gdy dotrzesz do punktu A, porozmawiaj z kobietą, a poprosi cię o rozwiązanie problemu z wodą i elektrycznością. Sprawa nie jest wcale skomplikowana - najpierw zniszcz palety (2), by dostać się do zaworu i go zakręcić. Gdy to zrobisz, przejdź dookoła wody na skały nad generatorem i zeskocz na generator - w ten sposób sięgniesz po kabel zasilający i wyjmiesz go, nie stając w naelektryzowanej wodzie.

wszystko3

Idź do drugiego gospodarstwa. Na podwórku porozmawiaj z mężczyzną, który poprosi, byś zabrał koguta ze skrzyni w szopie. Musisz jednak najpierw zabrać klucz z budynku (3) z tyłu. Leży na stole. Otwórz szopę, zabierz oznaczoną skrzynię.

wszystko4

Trzecie gospodarstwo wita nas przykrym widokiem zabitych farmerów. Przeczytaj notkę (4) leżącą przy jednym z ciał. To wszystko, możesz iść dalej.

wszystko5

Na terenie ostatniego gospodarstwa zauważysz żołnierza (5), który do kogoś celuje. Zastrzel go szybko, celuj w głowę. Potem podejdź i uwolnij więźnia.

wszystko6

Potem porozmawiaj z mężczyzną. Po chwili idź za nim do domu i po prostu słuchaj. Nie musisz już robić nic więcej, misja zakończy się.

Następnie: Far Cry 6 - Nic do ukrycia

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Z tylnego siedzenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami