Far Cry 6 - Powstanie: co to, jak działa

Aktywność po finale gry.

Po zakończeniu misji Bitwa o Esperanzę, a więc po ukończeniu całego głównego wątku Far Cry 6, otrzymasz w grze informację o Powstaniu, które rozpoczęło się na Yarze.

Powstania to powtarzalna, generowana losowo aktywność, dostępna po finale. Organizatorami tych insurekcji są żołnierze reżimu Castillo. Masz tydzień na pokonanie wrogów w rejonie powstania, ale jeśli tego nie zrobisz - w praktyce nic się nie stanie.

Powstaniem zawsze objęty jest jeden region, otoczony czerwoną granicą (1) na mapie. By walczyć z rebelią żołnierzy, musisz wykonywać różne aktywności (2), które znasz już doskonale - zajmowanie posterunków czy niszczenie działek to przykładowe działania.

powst

Kiedy zrealizujesz określoną liczbę celów (ta może być różne w zależnie od powstania), na mapie oznaczona zostanie lokacja, w której ukrywa się przywódca powstania.

Wystarczy, że udasz się na miejsce i zlikwidujesz takiego oficera, a powstanie się zakończy. Za kilka dni rozpocznie się jednak kolejne - jak wspomnieliśmy, to po prostu powtarzalne wyzwania, które obecne są w grze na stałe.

Wyeliminowanie insurekcji żołnierzy reżimu zawsze zostanie nagrodzone różnymi zasobami, walutą i przedmiotami.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Far Cry 6 - polowanie na zwierzęta, dobre i uszkodzone mięso

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami