Diablo 2 - połączenie zostało przerwane

Co zrobić, gdy utracisz połączenie z serwerem gry.

Komunikat o utracie połączenia to jedna z najgorszych rzeczy, które możesz zobaczyć w trakcie rozgrywki w Diablo 2: Resurrected. Z tej strony dowiesz się jak poradzić sobie z tym problemem i jakie mogą być jego przyczyny.

W czasie rozgrywki w D2R musisz być cały czas podłączony do Internetu - nie licząc oczywiście zabawy w trybie offline. Problem pojawi się, gdy utracisz połączenie nawet na kilka sekund.

Na ekranie wyświetli się wtedy komunikat twoje połączenie zostało przerwane (1), rozgrywka zostanie przerwana, a ty wrócisz do menu głównego bez możliwości kontynuowania zabawy.

228_diablo_2_akt_twoje_polaczenie_zostalo_przerwane

Przyczyn tego błędu jest kilka. Pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić, jest stan twojego połączenia z Internetem (zobacz także: Internet nie działa: przyczyny, co zrobić). Upewnij się więc, że jesteś do niego podłączony.

Dodatkowo, nie zużywaj dużej ilości transferu - nie pobieraj w tle innych gier i nie oglądaj filmów w wysokiej rozdzielczości. Każda tego typu czynność wpływa na jakość połączenia i może doprowadzić do rozłączenia.

Jeśli masz pewność, że z twojej strony wszystko jest w porządku, sprawdź stan serwerów gry. Jest bowiem szansa, że aktualnie występują jakieś problemy bądź po prostu w grze zalogowanych jest wielu graczy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyj na naszą stronę nie działa: status serwerów.

Na koniec warto wspomnieć, że tego typu rozłączenia są w ostatnich tygodniach niestety na porządku dziennym. Jedynym rozwiązaniem jest gra w trybie offline, do której nie jest wymagane połączenie z Internetem. Temat ten opisujemy na stronie offline czy online: co wybrać, różnice.

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami