Diablo 2: Resurrected jest wciąż naprawiane. Blizzard zapowiada kolejne ulepszenia

Udoskonalenia związane z zapisami i nie tylko.

Blizzard ujawnił szczegóły kolejnych aktualizacji Diablo 2: Resurrected. Twórcy skupią się między innymi na znikających zapisach rozgrywki i postaciach, czyli nadal aktualnych problemach.

Przedstawiciel firmy na oficjalnym forum poinformował, że w przyszłym tygodniu rozpoczną się wewnętrzne testy rozwiązania, które docelowo wyeliminuje kłopot z usuwanymi save'ami. Twórcy chcą, by pliki były zapisywane na serwerach regionalnych, co odciąży globalną bazę.

Kiedy deweloperzy zakończą sprawdzanie zmian, stosowna aktualizacja pojawi się na serwerach testowych. Dopiero, gdy autorzy upewnią się, że modyfikacja faktycznie działa, zostanie udostępniona wszystkim graczom.

To nie wszystko, ponieważ w przyszłym tygodniu ukaże się patch, który doda informację o przewidywanym czasie oczekiwania na dołączenie do zabawy, a także system umożliwiający ograniczenie rozgrywek o różnym okresie czasowym, by gra mogła lepiej poradzić sobie z momentami największego obciążenia serwerów.

Poza tym w planach są duże aktualizacje, usuwające różnorodne błędy oraz implementujące nowe funkcje. Więcej szczegółów Blizzard ujawni jednak w późniejszym terminie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami