Kolejne aktualizacje Cyberpunk 2077 dopiero w przyszłym roku

Nowy plan dla gry.

CD Projekt zaktualizował „mapę drogową” Cyberpunk 2077, w graficznej formie potwierdzając niedawne informacje na temat opóźnienia next-genowej wersji gry do przyszłego roku.

Na oficjalnej stronie tytułu opublikowano wczoraj następującą grafikę:

1

Rozdzielczość jest niska, lecz studio podaje, że „aktualizacje, poprawki i darmowe DLC” ukażą się w pierwszym kwartale przyszłego roku, podobnie jak natywne wsparcie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Poprzednia wersja prezentowała się następująco:

2

Jak widać, wszelkie treści planowane jeszcze na ten rok przeniesiono już na 2022 r. Nie jest do końca jasne, lecz wydaje się, że taka formuła infografiki sugeruje, że w tym roku nie powinniśmy spodziewać się już żadnych aktualizacji czy łatek, nawet mniejszych.

„Bazując na rekomendacji osób zarządzających produkcją, [zarząd] podjął decyzję o przeznaczeniu dodatkowego czasu na prace nad oboma projektami” - poinformował w ubiegłym tygodniu CD projekt, mając na myśli opóźnienie next-genowej wersji nie tylko Cyberpunk 2077, ale i Wiedźmina 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami