Far Cry 6 - W jaskini lwa

Obowiązkowe skradanie.

Po misji Pod ścianą pora na zadanie, z którego nie można się wycofać. Jeśli chcesz zająć się wcześniej innymi aktywnościami - zrób to teraz. Po tej misji bezpośrednio przechodzi się bowiem do finału gry.

By rozpocząć misję, musisz udać się na wschód zatoki przy stolicy. Przy wielki posągu anioła (1) spotkasz się z Juanem. Musisz tylko przeczytać oznaczoną ikoną misji tabliczkę na pomniku, by zaczęła się scenka.

lew1

Po scence znajdziesz się w innym miejscu, niedaleko willi Castillo - w mundurze żołnierza. Idź jedyną ścieżką, użyj kotwiczki (2), by przeskoczyć nad przepaścią i idź dalej. Kolejny punkt kotwiczki jest na górze, nad deską opartą o skałę.

lew2

Zjedź na lince do małej bazy (3) portowej i idź w stronę posiadłości trawiastym wąwozem. Na tym etapie wrogowie nie rozpoznają cię, chyba że bardzo się do nich zbliżysz.

lew3

Pójdź do oznaczonego budynku (4), by zabrać z biurka klucz do bramy. Wystarczy, że poczekasz, aż patrolujący strażnik się oddali - nie musisz się przed nim jednak szczególnie chować. Chodzi tylko o to, by nie stać kilka metrów od przeciwników.

lew4

Z kluczem możesz już otworzyć furtkę (5) i tym samym dostać się na teren posiadłości dyktatora. Niestety, tutaj twój mundur nie zadziała już jako kamuflaż. Musisz się skradać, bo alarm oznacza porażkę.

lew5

Posiadłość i skradanie

Gdy zbliżysz się do willi, od razu zacznij kucać i nie przestawaj. Pierwszego strażnika (6) wyeliminuj, gdy będzie blisko - ten po prawej nie powinien go zauważyć. Masz dobrą broń z tłumikiem, krótka seria w głowę wystarczy tu na każdego.

lew6

Kieruj się w lewo i zabij drugiego strażnika, gdy się wychyli. Przejdź za róg budynku i wejdź w krużganki, by chować się za kolumnami. Pamiętaj o sprawdzaniu minimapy (7), co bardzo pomaga orientować się w pozycji wrogów.

lew7

Co ważne, nie musisz wcale pozbywać się wszystkich, a tylko tych, którzy patrolują najbliższy dla domu obszar. Na dziedzińcu w środku jest tylko jeden wróg. Zwróć uwagęna światło kamery (8), koniecznie ją zniszcz.

lew8

Na dziedzińcu musisz wejść po pnączach (9), by dostać się wyżej. Potem pozostaje tylko udać się do mieszkania Castillo, nawet jeśli nie pokonałeś wszystkich oponentów.

lew9

Po scence musisz tylko odpierać ataki fal wrogów atakujących dziedziniec - to wszystko. Nie ma tu żadnej specjalnej strategii. Misja zakończy się, kiedy pokonasz wszystkich atakujących.

Następnie: Far Cry 6 - Bitwa o Esperanzę

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Pod ścianą

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami