Far Cry 6 - Bitwa o Esperanzę

Finał.

Po misji W jaskini lwa i kończącej ją scence wstaniesz z łóżka w nowej bazie rebeliantów - w przechwyconej willi Castillo.

Idź do Juana, poczekaj, aż skończy rozmawiać z Espadą i porozmawiaj z nim. Po rozmowie zacznie się scena rozpoczynająca finałową misję głównego wątku. Na początku płyniesz łodzią - możesz tylko się rozglądać i słuchać Juana. Gdy wysiądziecie na brzegu, jedynym celem jest przedarcie się do wieżowca dyktatora. Jest wyraźnie oznaczony (1) ikoną misji.

final1

Na początku, nad brzegiem, spotkasz tylko paru wrogów. Pokonaj ich i przejdź przez punkt kontrolny (2), a następnie trzymaj się lewej strony lokacji za stacją benzynową, która efektownie wybuchnie.

final2

Przejdziesz przez plac budowy na kolejną główną ulicę. Oczywiście po drodze cały czas musisz walczyc z przeciwnikami, lecz na tym etapie to już coś normalnego. Niebezpieczny będzie tylko czołg (3), a wrogowie nie stanowią zbyt dużego wyzwania, jeśli chowasz się za osłonami.

final3

Gdy dotrzesz do zamkniętego przejścia na głównej ulicy, przejdź w lewo przez małe drzwi. Idź przed siebie, kieruj się do niebieskiego dymu (4). Pamiętaj, że niebieski dym, niebieska farba i symbole zawsze prowadzą do celu.

final4

Wieżowiec Castillo

Kiedy w końcu dotrzesz pod wieżowiec dyktatora, przygotuj się na jeszcze bardziej intensywną walkę. W środku jest wielu wrogów, mają nieco więcej życia, a miejsca do manerwu jest mniej niż na ulicach. W środku celem jest dotarcie do windy (5) na ostatnim piętrze.

final5

Wejście na schody (6) znajdziesz w korytarzu z wielkim obrazem na ścianie. Możesz od razu wbiec na ostatnie piętro.

final6

Pokonaj wrogów na końcu korytarza i to w zasadzie wszystko. Wciśnij przycisk (7) przy windzie, by ją otworzyć. Wejdź do środka, a wjedziesz do apartamentu i biura Castillo.

final7

Zacznie się dłuższa scenka kończąca wątek dyktatora. Po niej trafisz do bazy rebeliantów i tak naprawdę zdasz sobie sprawę, że do pełnego wyzwolenia Yary jeszcze długa droga. Możesz teraz zająć się innymi aktywnościami, zadaniami pobocznymi lub nowością - powstaniami.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - W jaskini lwa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami