Darmowe The Division Heartland opóźnione

Gra pojawi się najpóźniej w 2023 roku.

Przy okazji ujawnienia najnowszych wyników finansowych Ubisoft poinformował o opóźnieniu premiery The Division Heartland, czyli darmowej odsłony cyklu.

Według pierwotnych planów, strzelanka miała ukazać się w aktualnym roku fiskalnym, który kończy się w marcu 2022 roku. Teraz - jak pisze IGN - ujawniono, że produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku fiskalnym, a więc najpóźniej w marcu 2023 roku.

the_division_heartland
Jedynym oficjalnym materiałem z gry jest logo

Co ciekawe, w podobnym okresie do sprzedaży trafią remake Prince of Persia: Piaski Czasu i Rocksmith+. W przypadku jednak obu tytułów przedstawiciele Ubisoftu sprecyzowali, że wydadzą gry w 2022 roku kalendarzowym. Wobec The Division Heartland nie zawężono terminu daty premiery.

Strzelankę osadzono w niewielkim amerykańskim miasteczku Silver Creek. W planach dwa tryby rozgrywki - skupiający się na walce ze sztuczną inteligencją Expedition i przeznaczony dla maksymalnie 45 osób wariant Storm, który połączy starcia z SI i innymi graczami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami