State of Play - wszystkie zapowiedzi i trailery z pokazu Sony

Dziesięć gier, dziesięć zwiastunów.

Wczoraj odbyła się prezentacja State of Play zorganizowana przez Sony. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pokaz skupił się na nieco mniejszych tytułach różnych zewnętrznych studiów.

Wszystkie trailery z prezentacji umieszczamy poniżej, zaczynając od gry Deathverse. To sieciowa produkcja o rywalizacji na arenach w makabrycznym turnieju telewizyjnym - za produkcję odpowiadają twórcy Let it Die.

We Are OFK to opowieść o członkach zespołu muzycznego. Śledzimy losy powstawania grupy i drogi do sukcesu. Wszystko to w formie gry przygodowej, w której nie zabraknie możliwości zabawy muzyką.

Bugsnax doczeka się dodatku. The Isle of BIGsnax wprowadzi nową lokację z nowymi stworkami, a także różne opcje związane z dekorowaniem domu swojej postaci.

Five Nights at Freddy's Security Breach wciąż powstaje. Ponownie zobaczyliśmy gameplay, tym razem także z datą premiery. Horror ma zadebiutować 16 grudnia.

Doceniana przez graczy produkcja Death's Door - niezależny soulslike - trafi za miesiąc na PS4 i PS5. Co więcej, gra Titan Souls jest dodatkiem do zamówień przedpremierowych.

KartRider: Drift to darmowa produkcja zręcznościowa, opierająca się na zasadach znanych przede wszystkim z cyklu Mario Kart. Gra ukaże się w 2022 roku.

King of Fighters XV - nadchodząca bijatyka od SNK - doczeka się otwartych testów beta na PS4 i PS5. Odbędą się w dniach 19-22 listopada. Rejestracja nie jest wymagana.

First Class Trouble wyda się znajome fanom Among Us. Jeden z graczy dokonuje sabotaży i stara się eliminować innych, udając zwykłego człowieka - będąc tak naprawdę androidem.

Star Ocean The Divine Force to nowa odsłona serii jRPG od Tri Ace. Otrzymujemy otoczkę łączącą motywy science-fiction i fantasy. Premiera w przyszłym roku.

Intrygujące Little Devil Inside wciąż nie ma konkretnej daty premiery, lecz przynajmniej zaprezentowano nowy gameplay. Wcielamy się w profesora i poszukiwacza przygód, który zostaje wplątany w historię zabierającą go w podróż dookoła świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami