Niezależny hit Death's Door trafi na PS4 i PS5

Z kopią Titan Souls w prezencie.

Cenione Death's Door - uznawane niekiedy za jedną z najlepszych gier obecnego roku - ukaże się 23 listopada na PlayStation 4, PS5 oraz Nintendo Switch. Wieści przekazano podczas transmisji State of Play.

Obecnie gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox, wydana w lipcu. W przypadku wydań na urządzenia Sony jest jeszcze dodatkowa promocja: osoby zamawiające przed premierą otrzymają także kopię Titan Souls, wcześniejszej gry studia Acid Nerve, z 2015 roku.

Death's Door reprezentuje gatunek soulslike. Tytuł stawia więc na wysoki poziom trudności, ale walka przywodzi na myśl zręcznościowe produkcje roguelike typu Hades. Wcielamy się w ptasiego wojownika, który wyrusza do różnych światów, by zdobywać dusze.

Walka jest płynna i dynamiczna, a projekt świata też może się podobać - w trakcie eksploracji otwieramy skróty i znajdujemy sekrety. Nie brakuje także wymagający walk z bossami. Do rozwoju postaci służą dusze - jak w Dark Souls.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami