Gwiazda filmu "Dune" przed laty malowała pady X360 na YouTube

Youtuberska przeszłość.

Timothée Chalamet - gwiazda filmu „Diuna” czy „Król” - ma za sobą interesującą przeszłość. Jak wynika ze śledztwa przeprowadzonego przez serwis Vice, aktor przed laty był youtuberem, publikującym materiały na temat modyfikowania kontrolerów konsol Xbox 360.

Kanał o nazwie ModdedController360 nie prezentował nigdy twarzy prowadzącego, lecz Vice - na bazie rozmów z ekspertami i analizie zdjęć z sieci społecznościowych - ustalił, że musiał należeć właśnie do Chalameta.

Filmowy Paul Atryda ostatecznie przyznał się do tego faktu podczas niedawnego wywiadu, poświęconego - oczywiście - skórkom z „Diuny” dodawanym do Fortnite.

- Miałem kiedyś kanał YouTube, który teraz znaleziono - potwierdził Chalamet. - To YouTube.com/ModdedController360. W przeszłości malowałem też kontrolery.

Kanał ma obecnie ponad 21 tysięcy śledzących użytkowników - jeszcze wczoraj było to 15 tys. Materiały wideo są zaledwie trzy, wszystkie opublikowane 11 lat temu. Najpopularniejszy pokazuje malowanie w czerwonego „tygrysa”.

Ciekawe jest śledztwo przeprowadzone przez Vice, by ustalić, że za filmami faktycznie stoi Chalamet. Teoria na ten temat pojawiła się już w 2018 roku, na bazie wpisów w mediach społecznościowych.

Serwis przeanalizował między innymi zdjęcia krzesła, podłogi i dywanu, widocznych na starych zdjęciach aktora, lecz najważniejszą wskazówką okazała się być charakterystyczna blizna na palcu, widoczna wyraźnie na filmach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami