GTA: San Andreas doczeka się wersji VR

Na Quest 2.

W trakcie zorganizowanego przez Facebooka wydarzenia Connect 2021 ogłoszono, że GTA: San Andreas ukaże się w wersji dostosowanej do VR.

Szczegóły na temat projektu zapowiedzianego przez samego Marka Zuckerbega nie są znane. Wiadomo jedynie, że gra pozwoli przemierzać Los Santos, San Fierro i Las Venturas w rzeczywistości wirtualnej. Jak podkreślono, nowa edycja powstaje od kilku lat.

GTA: San Andreas ukaże się wyłącznie na goglach Quest 2, aczkolwiek data premiery nie jest znana. Twórcy podkreślają jednak, że nie mogą doczekać się, aż będą mogli pokazać pierwsze materiały z tytułu.

Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej wydanie stworzone z myślą o rzeczywistości wirtualnej będzie częściowo bazować na nadchodzącym remasterze, którzy wejdzie w skład kolekcji GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Pakiet - zawierający również odświeżone wersje trzeciej części serii i Vice City - zadebiutuje 11 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami