Gracze PlayStation połączą siły w nowym wyzwaniu - do wygrania PS5

Wspólne punktowanie.

PlayStation ujawniło promocję Obejmij Tron, w ramach której gracze na obu konsolach japońskiej korporacji zdobywają punkty, podnosząc łączną pulę - i odblokowują kolejne nagrody.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zapisać się na specjalnej stronie. PlayStation Plus nie jest wymagane.

O co chodzi? Za każdym razem, gdy gramy, używamy funkcji udostępniania albo zdobywamy trofeum w dowolnej grze PS4 lub PS5, wnosimy wkład w obecny cel. Kiedy społeczność osiągnie określony pułap, wszyscy zarejestrowani do danego etapu wygrywają.

Źródła punktów są różne. Każda godzina rozgrywki to 10 punktów (15 za multiplayer), a skorzystanie z funkcji udostępniania - 5. Za brązowe trofeum dostaniemy tyle samo, ale już za złoto - 25 punktów.

Pierwszy etap to „dotarcie do królewskiej wieży” - motywem przewodnim jest przejmowanie władzy, co przedstawiono niedawno w spocie PlayStation. Uda się, jeśli gracze zbiorą łącznie 25 milionów punktów. Nagrodą będą dwa awatary PSN.

Cel drugi - już za 100 milionów punktów - to pięć kolejnych awatarów, a „wdarcie się do sali tronowej” - osiągane po przekroczeniu 160 mln punktów - to trzy unikatowe awatary PSN oraz jeden dynamiczny motyw PS4.

Są też nagrody rzeczowe. 17 listopada, o godz. 19:00 czasu polskiego, udostępnione zostaną trzy specjalne pytania. Za każde czeka inna nagroda, a gracz, który poda odpowiedź najbliższą prawdziwej, zdobędzie:

  • PlayStation 5 (35 sztuk, po jednej na kraj)
  • Zestaw pierścieni w kształtach PlayStation (3 komplety, po jednym na region)
  • Zestaw słuchawkowy Pulse 3D i kartę prezentową PlayStation Store o wartości 100 dolarów (35 kompletów, po jednym na kraj)

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami