Far Cry 6 - Skrytka

Przesyłki Juana.

Po ukończeniu misji Raj utracony musisz wrócić na wyspę-bazę Libertad, na którą trafiłeś po prologu. Tam udaj się do portu, by porozmawiać z Juanem (1), który zleci ci kolejne zadanie, z pozoru dosyć proste.

skr1

Na mapie oznaczone zostaną trzy punkty, ale musisz udać się tylko do dwóch - A i B. Najlepiej przenieś się do bazy rebeliantów w regionie Madrugada (2), by stamtąd wziąć śmigłowiec lub samolot. W ten sposób szybko dotrzesz do celów.

skr2

Pierwszy cel to zwykła chatka (3) na plaży. W pobliżu nie ma żadnych wrogów. Wejdź do środka i użyj przycisku interakcji w oznaczonym miejscu, by postawić tam paczkę.

skr3

Kolejny cel to także niestrzeżony dom, nieco dalej na północy. Wyląduj gdziekolwiek i spróbuj wejść do budynku (4). Zacznie się scenka.

skr4

Ucieczka z bunkra

Zostaniesz porwany, ale na szczęście zdołasz się uwolnić. Musisz jednak uciekać z płonącego bunkra. Na początku zniszcz kratę do wentylacji (5) i wejdź do szybu. Nieco dalej musisz przejść po zagraconych schodach, wskakując na metalowe półki.

skr5

Nieco dalej musisz przejść po przekrzywionej barierce (6), żeby dotrzeć do drzwi. Za nimi musisz podążać dalej liniową już trasą, aż dotrzesz do wielkiej dziury w ścianie.

skr6

Wyskocz przez nią do oceanu, w ten sposób się uratujesz. Po chwili misja się zakończy.

Następnie: Far Cry 6 - Pod ścianą

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Raj utracony

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami