Dr. Dre pracuje nad muzyką do GTA - ujawnia Snoop Dogg

Zapewne chodzi o to najmniej ekscytujące.

Ostatni album popularnego rapera Dr. Dre ukazał się w 2015 roku, lecz artysta tworzy obecnie nową muzykę, którą usłyszymy w Grand Theft Auto - zapewnia jego wieloletni przyjaciel, Snoop Dogg.

Ten drugi raper - i streamer - ujawnił wieści w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

- Wiem, że jest w studiu - przyznał. - Wiem, że tworzy zaj***stą muzykę. Część związana jest z GTA, które ma się ukazać. Więc to chyba w ten sposób ta muzyka zadebiutuje, przez grę GTA.

Rockstar oraz sam Dr. Dre nie skomentowali sytuacji, lecz warto stonować nastroje. Fani będą mieli być może nadzieję, że mowa o GTA 6, lecz efekty pracy usłyszymy najprawdopodobniej w GTA Online.

Muzyk pojawił się w popularnym trybie sieciowym GTA 5 już w grudniu ubiegłego roku, wcielając się w samego siebie w misji Heist Prep: Gather Intel, przygotowującej do napadu The Cayo Perico. Kontynuowanie współpracy wydaje się więc logiczne.

Dr. Dre od lat pracuje nad nowym albumem - tajemniczym „Detox”. Jeśli prace nad krążkiem dobiegają końca, to pojawienie się kilku piosenek - na przykład w nowej stacji radiowej - byłoby dobrym posunięciem marketingowym.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami