Diablo Immortal - rusza zamknięta beta, jest nowy zwiastun

Na razie tylko w Kanadzie i Australii.

W Kanadzie i Australii rozpoczęła się zamknięta beta Diablo Immortal, czyli mobilnej odsłony cyklu. W związku z tym Blizzard zaprezentował zwiastun z gry z fragmentami gameplayu.

Testy dostępne są na razie tylko w wymienionych krajach i na urządzeniach z systemem Android. W najbliższych tygodniach szansę na sprawdzenie wczesnej wersji produkcji otrzymają gracze z Korei Południowej, Japonii i Chin.

W zamkniętej becie wprowadzono nową klasę - do pięciu postaci z alfy dodano nekromantę. Twórcy zaimplementowali również opcję zabawy z pomocą zewnętrznych kontrolerów, poziom trudności Hell IV i przeznaczone dla ośmiu graczy raidy Helliquary.

To nie wszystko, ponieważ testerzy mogą zapoznać się z mechaniką zestawów przedmiotów, a także systemem, który dostosowuje statystyki znajdowanego wyposażenia do wybranego poziomu trudności. Do tego drabinka w nastawionym na rywalizację trybie Battleground.

Pełna wersja Diablo Immortal ukaże się w 2022 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana. Gra ukaże się na urządzeniach z iOS i Androidem, gdzie będzie dostępna za darmo, choć nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami