Batman pobije Gandalfa. Wyciekł screen z nietypowej bijatyki Warner Bros.

Jest też Tom, a nawet Jerry.

Jak informowaliśmy we wtorek, Warner Bros. pracuje nad bijatyką z Kudłatym, Batmanem i innymi postaciami ze swoich licencji. Teraz do sieci wyciekł pierwszy screen, prezentujący ekran wyboru wojowników.

„Myśleliście, że kłamię, co? To macie ekran wyboru postaci” - napisał na Twitterze Juan „Hungrybox” DeBiedma, profesjonalny gracz Super Smash Bros., na którym tytuł wydaje się bazować.

Na mało wyraźnym obrazku jest właśnie Kudłaty ze „Scooby-Doo”, Gandalf z „Władcy Pierścieni”, Tom i Jerry, Batman, Superman, Wonder Woman, Harley Quinn, Finn i Jake z „Pory na przygodę!”, Królik Bugs, a także Rick Sanchez z serialu „Rick i Morty”.

Warner usuwa wszystkie kopie screena z sieci

Do tego Steven Universe oraz - jak się wydaje - oryginalna postać. Całość nosi podobno tytuł Warner Bros Multiversus i nie będzie produkcją szczególnie wysokobudżetową - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Wcześniej informowano także, że tytuł może ostatecznie ukazać się za darmo, a detale pochodzą z testów prowadzonych wśród fanów. „Hungrybox” - doświadczony miłośnik gatunku - zapewne był zaproszony.

Super Smash Bros. różni się od klasycznych bijatyk z widokiem z boku. Zamiast opróżniać pasek zdrowia przeciwnika, celem jest zwiększenie procentowego wskaźnika obrażeń i wyrzucenie oponentów z planszy.

Kluczowe jest także zebranie jak największej liczby postaci z różnych gier. Nintendo z całą pewnością nie ma z tym problemów, a niedawno ukazało się także Nickelodeon All-Star Brawl, gdzie walczy Kanciastoporty, Żólwie Ninja i inni bohaterowie kreskówek tej stacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami