Ubisoft przyznaje, że aplikacja Connect mogła spowalniać Far Cry 6 na PC

Wydano łatkę.

Ubisoft wydał wczoraj pierwszą znaczącą aktualizację Far Cry 6, przyznając między innymi, że nakładka aplikacji Connect (dawniej Uplay) mogła powodować problemy z wydajnością na PC.

Gracze zaraz po premierze produkcji odkryli, że wyłączenie wyświetlanej w grze nakładki programu może poprawić płynność rozgrywki, niekiedy w znaczącym stopniu. Znikało też pojawiające się okazjonalnie zacinanie i spadki liczby FPS.

Teraz Ubisoft przyznał na liście zmian i nowości, że „naprawiono problem, który mógł powodować problemy z wydajnością przy włączonej nakładce Ubisoft Connect na PC”. Poprawka dotyczy też wersji streamingowych: Stadia i Luna.

Łatkę wydano też na konsolach, gdzie ograniczono się jednak do „ogólnego rozwiązywania błędów”. Na PlayStation 5 przywrócono także pliki dźwiękowe w języku angielskim, brakujące w niektórych wersjach gry.

Patch 1.004 obejmuje 2,4 GB plików na Xbox Series X/S, 1,1 GB na PC, 772 MB na PS4, 536 MB na PlayStation 5 oraz 512 MB na Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami