Twórcy Back 4 Blood chwalą się liczbą graczy

Sukces strzelanki.

Studio Turtle Rock ujawniło liczbę graczy w wydanym niedawno Back 4 Blood. W ciągu dwóch tygodni od premiery strzelankę sprawdziło ponad 6 milionów osób.

Podane dane nie są oczywiście równoznaczne z faktyczną sprzedażą. Gra bowiem dostępna jest także w abonamencie Xbox Game Pass, więc niemal każdy może zapoznać się z produkcją. Niewykluczone właśnie, że większość użytkowników tytułu to subskrybenci usługi Microsoftu.

Strzelanka ukazała się jednak nie tylko na konsolach Xbox, ale również PC i urządzeniach PlayStation, choć nie ujawniono liczby graczy z podziałem na platformy. W szczytowym momencie na Steamie zmagania toczyło jednocześnie blisko 66 tysięcy osób.

Zobacz też: Back 4 Blood - poradnik i najlepsze porady

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka, w dużej mierze przypominająca serię Left 4 Dead, czyli wcześniejszy projekt deweloperów ze studia Turtle Rock. Czterech użytkowników łączy siły w walce z zombie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami