The Sims 4 otrzyma darmowy tryb wyzwań

Scenariusze z różnymi zadaniami.

W trakcie niedawnej prezentacji studio Maxis ujawniło, że w przyszłym tygodniu The Sims 4 wzbogaci się o darmowy tryb wyzwań.

Poszczególne zadania - zwane scenariuszami - uruchomimy z poziomu głównego menu. Misji można podjąć się z pomocą już utworzonych rodzin lub zupełnie nowych, choć na początku dostępna będzie tylko druga z opcji.

W wyzwaniach zrealizujemy określony cel. Przykładem jest Making Money, gdzie rozpoczynamy rozgrywkę bez żadnych oszczędności i musimy zarobić milion simoleonów (tutejszy odpowiednik pieniędzy). W nagrodę zdobędziemy punkty satysfakcji.

Tryb pokazano w poniższej prezentacji (w okolicach 55. minuty)

Twórcy wyjaśniają, że część scenariuszy może mieć kilka zadań do wykonania. Poza tym przed przystąpieniem do niektórych wirtualna rodzina graczy będzie musiała spełnić określone przez deweloperów warunki.

Na początku pojawią się tylko dwa wyzwania - wspomniane Making Money oraz polegające na znalezieniu miłości po rozstaniu Finding Love After a Breakup. Nie zabraknie też misji dostępnych tylko przez określony czas.

Scenariusze trafią do podstawowego The Sims 4 w ramach darmowej dla wszystkich posiadaczy gry aktualizacji. Dokładna data publikacji nie jest znana, ale powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami