Podróbki padów PS4 w rękach policji w Koszalinie

Sprzęt o wartości 140 tys. zł.

Policjanci z Koszalina zabezpieczyli podrobione akcesoria elektroniczne o łącznej wartości 140 tysięcy złotych. Wśród gadżetów znalazły się między innymi liczne pady DualShock do PlayStation 4.

Jak podaje Komenda Policji w Koszalinie, sprzęt znaleziono w punkcie handlowym na terenie miasta. „W ofercie znalazły się produkty oznaczone zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. Akcesoria były sprzedawane jako oryginalne” - napisano w komunikacie.

1
Fot. KMP Koszalin
2
Fot. KMP Koszalin

Poza kontrolerami zabezpieczono między innymi podrobione słuchawki Apple i ładowarki - łącznie ponad 500 sztuk elektroniki. 35-letni właściciel sklepu - trudniący się także sprzedażą w sieci - usłyszał już zarzuty.

Jak przypominają policjanci, za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności - jeśli taka działalność jest stałym źródłem przychodów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

GeForce RTX 2060 12 GB potwierdzony - premiera w przyszłym tygodniu

Odświeżony model starszego układu poprawi sytuację na rynku kart?

Razer szykuje odpowiedź na Steam Deck - raport

Zestawy deweloperskie trafiły do twórców gier.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami