Kolejny exclusive PlayStation trafi na PC? Poszlaki z bazy Steama

Przygody Sackboya.

Zestaw poszlak znalezionych w bazie danych Steama wydaje się sugerować, że na platformie Valve może wkrótce ukazać się Sackboy: A Big Adventure, platformówka dostępna obecnie wyłącznie na konsolach PlayStation.

Serwis SteamDB ujawnił dzisiaj nowy produkt pod nazwą Steel PC, z plikem wykonawczym pod nazwą „Marmalade.exe”. Właśnie ten drugi element postrzegany jest jako nawiązanie do Sumo Digital, twórców najnowszych przygód Sackboya.

Jak przypomniano, w niedawnym wycieku informacji z bazy danych GeForce Now znaleziono między innymi Project Marmelade, gdzie figurował jako konkwersja Sackboy: A Big Adventure.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że jedną z wersji w bazie na Steamie nazwano „sumoqa”, co zapisać można także jako SumoQA - a Quality Assurance to dział testów.

Wszystko to pozostawia mało miejsca na domysły. Zwłaszcza, że kolejne pozycje z wycieku GeForce Now coraz częściej znajdują potwierdzenie, jak było niedawno w przypadku God of War na PC.

Sackboy: A Big Adventure ukazało się w listopadzie ubiegłego roku na PlayStation 4 i PS5, jako jeden z tytułów startowych nowej konsoli.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami