Ghost Recon Breakpoint otrzyma nową kampanię

Oczyszczanie Auroy.

Przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli Operation Motherland - to nowa kampania single-player, która już 2 listopada trafi do Ghost Recon Breakpoint.

Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej gry. Duchy otrzymują nowe zadanie zupełnego oczyszczenia wyspy Auroa z pozostałych wrogów, a także z nowych przeciwników, reprezentujących frakcje przybyłe na miejsce, by zdobyć cenną technologię.

Na wzór Ghost Recon Wildlands, zajmiemy się odbijaniem poszczególnych regionów, wykonując różne czynności - niszcząc wrogie drony czy posterunki - by w ten sposób odblokować możliwość wyeliminowania dowódcy na danym obszarze.

Fani mogą liczyć na potyczki z przeciwnikami, których nie widzieliśmy w oryginalnej grze. To przedstawiciele Bodarku z rosyjskiego Specnazu. Z tej okazji otrzymamy też dostęp do nowych rodzajów broni.

Cała wyspa też się zmieni. Ma oferować bardziej ponury, jesienno-mglisty klimat.

Operation Motherland zostanie najprawdopodobniej udostępnione w ramach darmowej aktualizacji. Społeczność zareagowała na zapowiedź bardzo pozytywnie. Pochwał nie brakuje choćby w komentarzach na YouTube.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami