Far Cry 6 - Wybrana broń

Rafineria.

Po misji Pułapka na turystów zadzwoni do ciebie Yelena i poprosi, żebyś się z nią spotkał. Udaj się do oznaczonego na mapie punktu, by porozmawiać z towarzyszką w starym budynku (1).

wybrana1

Po zaakceptowaniu zadania musisz udać się do rafinerii, położonej całkiem niedaleko. Gdy dotrzesz na miejsce, zauważysz, że na zewnątrz w ogóle nie ma wrogów, a tylko rebelianci.

Podejdź do pomarańczowej skrzynki (2) przed rafinerią i wciśnik przycisk. Otworzysz tym samym bramę rafinerii.

wybrana2

W środku zabarykadowani są wrogowie. Wejdź do środka, pokonując kolejnych przeciwników. Główny cel znajduje się na dole, więc musisz zejść po schodach (3), eliminując jeszcze więcej oponentów.

wybrana3

W piwnicy w laboratorium pokonaj kolejną grupę przeciwników. Uważaj, by nie strzelać do naukowców - nie używaj tu na razie granatów i nie strzelaj w pojemniki z dziwnym płynem, by nie wybuchały. Musisz wejść do centrum zarządzania i zhakować tu komputer (4).

wybrana4

Następnie - zgadłeś - musisz odpierać ataki wrogów, które będą trwały aż do momentu 100 procent zakończenia procesu hakowania. Im więcej nadajników na Yarze zniszczyłeś wcześniej, tym nieco szybsze hakowanie.

Po hakowaniu drzwi do pomieszczenia zamkną się. Musisz odczekać, aż w efekcie wybuchu powstanie dziura w ścianie (5) i wyjdź przez nią, by uciec.

wybrana5

Następnie podążaj na górę, do wnętrza rafinerii i biegnij po stalowych schodach. Przeskakuj przez popsutą kładkę, by dotrzeć do drzwi, a wyjdziesz z budynku. Na zewnątrz jest trochę wrogów. Możesz z nimi walczyć, ale nie musisz - możesz po prostu uciekać. Gdy opuścisz teren misji, zadanie zakończy się.

Następnie: Far Cry 6 - Precyzyjne uderzenie

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Pułapka na turystów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami