Far Cry 6 nabija się z osób, które przestały grać. Ubisoft wysyła zaskakujące e-maile

Anton Castillo jest zawiedziony postawą graczy.

  • Anton Castillo pisze do graczy Far Cry 6
  • Jeśli czas gry jest krótki, dyktator czuje się „zawiedziony”
  • Są też statystyki, które mają uzmysłowić graczowi, jak mało czasu spędził na Yarze

Ubisoft rozsyła graczom e-maile od fikcyjnego dyktatora z Far Cry 6, jeżeli nie grali w nową odsłonę serii zbyt długo. Anton Castillo kpi z graczy i nakłania do powrotu na wyspę Yara, by ponownie stawić mu czoła.

„Zawiodłeś mnie, [nazwa konta]” - głosi tytuł wiadomości. Widzimy też obrazek z wymownym wzrokiem antagonisty, a pod spodem rozwinięcie wiadomości od Castillo:

„Hola, Rojas. Chciałem ci podziękować za pozostawienie Yary pod moimi rządami. Odpoczywaj, i wiedz, że Yara jest w dobrych rękach” - podpisano „El Presidente”.

far_cry_6_nabija_sie_2
Castillo jest niepocieszony

Jeszcze niżej widnieje napis „Na pewno stać cię na więcej”, a ponadto szereg statystyk, które mają uświadomić graczowi, jak mało osiągnął w Far Cry 6: np. liczba spędzonych w grze godzin, liczba zabójstw, liczba zgromadzonych unikalnych broni i liczba cichych eliminacji.

far_cty_6_nabija_sie_2
Przykładowe statystyki

Wieściami o e-mailu podzieliło się już kilku dziennikarzy, m.in. Brendan Sinclair z GamesIndustry.biz, któremu wiadomość bardzo się nie spodobała. „Wiele gier jest bezczelnie projektowana w taki sposób, by zmaksymalizować spędzony przy nich czas, ale teraz [twórcy - red.] wysyłają e-maile i dokuczają ci, jeśli ośmielisz się przestać grać”.

Zrzuty ekranu udostępnione w wątku Sinclaira dowodzą, że Ubisoft wysyła też e-maile ze statystykami do graczy, którzy spędzili w Far Cry 6 nieco więcej czasu. W takim przypadku nastawienie Castillo jest nieco inne, bo El Presidente dostrzega realne zagrożenie:

„Zabrałeś mi dwa rejony, partyzancie [lub partyzantko]. Ale odbiorę je. Usunę cię z historii. Nikt nie pozna twojego imienia” - głosi przykładowa wiadomość.

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami