Tommy z GTA Vice City przytył? Gracze komentują postać z Definitive Edition

20 lat robi swoje.

Spora część graczy uważa, że Tommy Vercetti - bohater GTA Vice City - nabrał nieco kilogramów w remasterze będącym częścią The Trilogy: Definitive Edition. Chodzi zarówno o bardziej zaokrągloną twarz, jak i rzekomo wydatniejszy brzuch.

„Czemu uczynili Tommy'ego grubszym w Definitive Edition?” - zastanawia się autor jednego z najpopularniejszych ostatnio wpisów na subreddicie GTA. Na dowód internauta opublikował zbliżenia na ujęcia porównujące tułów oryginalnego Vercettiego oraz nowej wersji bohatera.

Why did they make Tommy so much fatter for the Definitive Edition? from r/GTA

„Wygląda jak Michael z GTA 5” - czytamy w jednym z licznych komentarzy na temat aparycji Tommy'ego. Inny użytkownik Reddita określa wręcz odświeżone Vice City mianem „The Ballad of Fat Tommy” (pol. Balladą Grubego Tommy'ego), parafrazując tytuł The Ballad of Gay Tony, jednego z DLC do GTA 4. Opinie o rzekomym nabraniu kilogramów pojawiają się nawet we wpisach pozbawionych podobnej sugestii.

The Ballad of Fat Tommy from r/GTA

Nie brakuje też osób stojących po stronie Rockstara - i samego Vercettiego - które twierdzą, że dziwny wygląd postaci to efekt źle wymodelowanej koszuli. Jak zauważa część osób, nie tłumaczy to jednak pulchniejszej twarzy.

„Nie rozumiem po prostu, czemu Tommy jest tak pyzaty” - zastanawia się użytkownik o pseudonimie 701921225. „Claude i CJ wyglądają dobrze, ale z jakiegoś powodu Tommy jest jedyną postacią, która jest pulchna. Mam nadzieję, że to naprawią”.

„Problem z Tommym jest taki, że on nie wygląda jak Tommy” - twierdzi LindsayPL. „To jest całkowicie inna postać. Zamiast twardziela z lat 80. otrzymujemy mieszankę Tommy'ego z Johnnym Bravo albo kimś takim”.

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition zadebiutuje już 11 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami