Sony zadowolone ze sprzedaży Kena: Bridge of Spirits

Ujawniają twórcy.

Kena: Bridge of Spirits zachwyciło graczy na pierwszym pokazie możliwości PS5. Teraz twórcy projektu przekonują, że produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem.

Założyciele odpowiedzialnego za grę studia Ember Lab - bracia Mike i Josh Grierowie - w wywiadzie dla serwisu Bloomberg stwierdzili, że choć trudno jest ocenić, czy tytuł faktycznie odniósł sukces, uważają, że Sony jest „zadowolone” ze sprzedaży.

Menedżerowie nie przedstawili dokładnych wyników osiągniętych przez pozycję, aczkolwiek podkreślili, że zwróciły się już pieniądze zainwestowane w powstawanie Kena: Bridge of Spirits.

Grierowie dodali, że po tym, jak produkcja przykuła uwagę graczy, Sony włożyło wiele wysiłku w działania marketingowe związane z projektem. Na podstawie zawartej ze studiem Ember Lab umowy korporacja pokryła budżet. Japońska firma zaznajomiła też zespół z PS5 na rok przed oficjalną zapowiedzią, a później przekazała twórcom egzemplarz deweloperski.

Kena: Bridge of Spirits ukazało się nie tylko na PlayStation 5, ale również na PC i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami