Far Cry 6 - Prawo do imprezowania

Jedzenie, grill i wyspa.

Po misji Harpun czas na chwilę relaksu. Udaj się do oznaczonego miejsca na mapie - to bar niedaleko miasteczka Concepcion. Porozmawiaj tam z Yeleną (1).

imp1

Po zaakceptowaniu zadania czeka cię sporo narracyjnej treści. Cała ta misja to głównie poznawanie historii i interakcje - nie ma tu praktycznie walki. Idź za Yeleną i wsiadaj do jej auta na fotel pasażera.

Dotrzecie do domu Jonron. Poczekaj moment, a potem idź w stronę plaży (2) i wsiądź na jeden ze skuterów. Płyń prosto do wyspy, która jest bezpośrednio przed wami.

imp2

Jedzenie i grill

Wysiądź na plaży i poczekaj, aż kobiety przestaną rozmawiać. Porozmawiaj z Yeleną i idź za nią - niestety, to powolny spacerek. Dotrzecie do klatek. Zerwij marchewki (3) i zniszcz klatki, żeby potem upolować parę królików w okolicy).

imp3

Z odpowiednią ilością jedzenia wracaj na plażę, gdzie porozmawiaj z Jonron. Podejdziesz z nią na kamienny klif i po dłuższej rozmowie możesz wskoczyć do wody po zatopiony tam grill (4).

imp4

Po odzyskaniu grilla ustaw go na ognisku na plaży. Dani weźmie łyk alkoholu, po czym musisz od razu położyć jedzenie na grillu. Potem zacznie się scenka, po której musisz włączyć fajerwerki (5).

imp5

Następnie rozpocznie się kolejna scenka. Dani obudzi się pijana na plaży następnego ranka. Yelena skontaktuje się z tobą przez telefon.

Następnie: Far Cry 6 - Ryk lwa

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Harpun

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami