Czwórka operatorów Call of Duty Vanguard na trailerach

Plus: wsparcie padów DualSense.

Studio Sledgehammer Games opisało na łamach oficjalnego bloga PlayStation szczegóły na temat wsparcia padów DualSense w Call of Duty: Vanguard. Ujawniono także dwójkę kolejnych Operatorów do trybu sieciowego.

Twórcy zapewniają, że dzięki adaptacyjnym spustom gracze będą mogli powoli wciskać spust broni oraz lepiej kontrolować zbliżanie oczu do celowników, choć nie jest do końca jasne, po co użytkownicy mieliby to robić. Opcje będzie można wyłączyć - dodano.

System haptyczny spotęguje tymczasem immersję. „Gdy wróg rujnuje osłonę, za którą się chowamy, poczujemy uderzenia pocisków i latające odłamki” - zapewnia główny inżynier Chris Fowler.

Jest też wspomniana dwójka Operatorów, dołączająca do tych ujawnionych już wcześniej (Arthura Kingsleya oraz Poliny Petrowej).

W odróżnieniu od tego duetu, Daniel Take Yatsu i Padmavati Balan - zaprezentowani poniżej - pojawią się wyłącznie w trybie wieloosobowym, bez roli w kampanii fabularnej.

Call of Duty: Vanguard debiutuje 5 listopada na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami