Maksymalny poziom w New World bez zabijania - gracz pochwalił się osiągnięciem

Życie zbieracza.

Fan New World pochwalił się na Reddicie wyczynem wymagającym dużej dozy sprytu i cierpliwości. Gracz osiągnął 60. - maksymalny - poziom postaci bez zabicia nawet jednego przeciwnika.

Na dowód, Iiventilde opublikował kilka zrzutów ekranu. Najważniejszy jest obrazek, który przedstawia poziomy mistrzostwa różnych typów broni - wszystkie wynoszą 0, co oznacza, że nigdy nie były użyte.

newworld_1

Postaci o wymownym imieniu No Kill nie brakuje za to wprawy w innych umiejętnościach. Ma przykładowo 200. poziomy zbieractwa, górnictwa czy rąbania drzew. Niewiele gorzej radzi sobie ze stolarstwem, wędkarstwem czy tkactwem.

newworld_2

Na pytania zdziwionych graczy „jak?”, Iiventilde odpowiada po prostu „cierpliwość i determinacja”. Twierdzi, że opracował optymalne, pozbawione przeciwników drogi, które pozwalają postaci gromadzić zasoby, a ponadto skupia się w większości na zadaniach w miastach.

Internauta przyznaje jednak, że pacyfistyczne podejście ma swoje minusy. No Kill nie może dołączyć do żadnej frakcji, brać udziału w elementach gry związanych z PvP, podjąć się głównej linii fabularnej ani zbudować obozu.

Zobacz: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami