Fragment New Vegas w Fallout 4 - zadebiutował Project Mojave

Na razie tylko wczesna wersja.

Twórcy Project Mojave udostępnili wczesną wersję modyfikacji, która dodaje część świata Fallout: New Vegas do Fallouta 4. Projekt jest dostępny w serwisie Nexus Mods.

By rozpocząć przygodę, należy udać się do lokacji Breakheart Banks, a otrzymamy zadanie, które zaprowadzi nas do nowego obszaru.

Mod dodaje obecnie tylko fragment mapy z produkcji studia Obsidian, ale możliwe jest zwiedzenie całego New Vegas - łącznie z trzema funkcjonującymi kasynami. Poza tym, przeniesiono też mniej więcej jedną czwartą pozostałego obszaru świata.

Twórcy przerobili w sumie ponad 800 assetów, które zbudowali od podstaw. Dodano nawet nowych przeciwników i uzbrojenie, oraz około 50 elementów ubioru.

Wprowadzono też funkcję konstruowania osad, korzystając z systemu z Fallout 4. Całość może jednak zawierać błędy i niedociągnięcia z powodu wczesnej fazy rozwoju projektu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami