Far Cry 6 - Justicia Montero

Zniszcz pola i zabij Jose.

Po zakończeniu misji Fly Ball porozmawiaj w obozie z Espadą, którą znajdziesz tam, gdzie zawsze. Zacznie się scenka, po której trafisz na płytę lotniska. Musisz ponownie wsiąść do samolotu (1), który zdobyłeś niedawno.

just1

Wzbij się w powietrze i leć prosto do celu. Możesz lecieć wysoko, ponieważ najlepiej korzystać z bomb - a twoim zadaniem jest po prostu zrzucanie ich na pola uprawy trującego tytoniu Castillo. Są wyraźnie oznaczone (2) i zajmują sporo miejsca, w więc niełatwo chybić.

just2

Możesz też atakować rakietami, lecz wtedy będziesz musiał lecieć nieco niżej, co z kolei oznacza, że będziesz narażony na ostrzał wroga. Tak czy inaczej - kiedy zniszczysz wyznaczoną liczbę pól, musisz lecieć na wojskowe lotnisko na północy.

Gdy zbliżysz się do celu, radzimy od razu zrzucić bombę na działko na wieży (3).

just3

Następnie po prostu wyskocz z samolotu i wyląduj na spadochronie, by udać się do tej właśnie wieży. Po drodze będzie nieco wrogów - lecz w ogóle nie musisz z nimi walczyć. Po prostu wbiegnij na wieżę, by zaczęła się scenka.

Walka z Jose

Po scence musisz pokonać Jose Castillo, który jest w swoim bojowym śmigłowcu (4). Zadanie nie jest szczególnie trudne - ale musisz pamiętać o kucaniu i przemieszczaniu się, by unikać ognia z potężnych działek pojazdu.

just4

Obrażenia Jose można zadawać na różne sposoby:

  • rzucaj granatem, ładując go wcześniej przez ok. półtorej sekundy (by wybuchł, gdy będzie obok śmigłowca)
  • rzucaj koktajlami mołotowa
  • strzelaj bezpośrednio w pojazd bronią z amunicją przeciwpancerną
  • użyj mocy swojego plecaka Supremo

Kiedy zniszczysz śmigłowiec, zacznie się scenka, podczas której wykończysz Jose razem z innymi rebeliantami. Zobaczysz też inną scenę, a później trafisz do obozu. Misja się zakończy. To ostatnia główna misja fabularna w tym regionie.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Fly Ball

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami