Far Cry 6 - Interwencja

Znaleźć Bicho.

Po misji Zguba i znalazca porozmawiaj z Paolo, którego znajdziesz przed kliniką. Na początku będziesz musiał udać się do domu Bicho (1), który już raz odwiedzałeś w ramach głównego wątku. Dotrzyj tam w dowolny sposób - my zdecydowaliśmy się poszybować tam po desancie powietrznym nad jedną z kryjówek.

int1

W domu Bicho musisz znaleźć dwie wskazówki. Jedna jest w pokoju na tablicy (2), a druga na zewnątrz, przy boisku, na stoliku przy murze (3). Obydwie naprowadzą cię na to, gdzie możesz znaleźć kolejne ślady prowadzące do Bicho.

int2

Na początku udaj się na ranczo (A). Nie ma tam żadnych przeciwników, a tylko agresywne byki - możesz je zabić, albo ich unikać. Musisz jednak podnieść notatkę leżącą przy zwłokach żołnierza (4).

int3

Drugą wskazówkę znajdziesz w laboratorium (B). Dotrzyj na miejsce i pokonaj wrogów. Informatora znajdziesz w największym budynku (5).

int4

Mężczyzna ukrywa się za półkami (6). Kiedy z nim porozmawiasz, poznasz ostateczną lokalizację Bicho - wystarczy już tylko udać się do celu.

int5

Trafisz do willi Bembe. Właściwie to skromna chatka (7). Wystarczy, że do niej wejdziesz, a zacznie się scenka kończąca misję.

int6

W okolicy nie ma żadnych wrogów, także końcówka misji to tylko spokojne poznawanie historii. Po scence możesz zająć się kolejnym zadaniem fabularnym.

Następnie: Far Cry 6 - Chirurgiczna ewakuacja

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Zguba i znalazca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami