Remake kultowego Advance Wars opóźniony do 2022 roku

Dwie części w jednej.

Advance Wars: 1+2: Re-Boot Camp zadebiutuje dopiero 12 marca przyszłego roku - poinformowali przedstawiciele Nintendo na Twitterze. Gra miała ukazać się pierwotnie jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Produkcja to remake kampanii z dwóch odsłon kultowego cyklu taktycznych strategii turowych, które zadebiutowały kilkanaście lat temu na konsolce GameBoy Advance.

„Przez pole bitwy będziesz przemieszczał jednostki lądowe, powietrzne i morskie. Zlikwiduj oddziały wroga, zdobądź miasta i bazy, aby zapewnić sobie zwycięstwo i utrzymać pokój. Miej oko na zmieniające się w trakcie gry warunki terenowe i pogodowe, prowadząc różnorodne jednostki przez wiele map” - czytamy w opisie gry.

Remake zaoferuje też tryb Versus. Na kilkudziesięciu mapach może walczyć do czterech graczy. Każdy wybiera dowódcę z dowolnej kampanii i może strategicznie wykorzystać jego moce.

Produkcja ukaże się tylko na Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami