Remaster GTA: San Andreas trafi do Xbox Game Pass - w dniu premiery

Trzecia część zawita zaś do PS Now.

Rockstar Games poinformował, że odświeżona wersja GTA: San Andreas pojawi się w ofercie Xbox Game Pass.

Remaster trafi do katalogu w dniu premiery, czyli 11 listopada. Przypomnijmy, że pozycja wraz z GTA 3 i Vice City wejdą w skład kolekcji Grand Theft Auto: The Trilogy The Definivite Edition, ale obecnie nie wiadomo, czy pozostałe gry zawitają do abonamentu.

W oficjalnym komunikacie nie sprecyzowano, czy produkcja pojawi w Xbox Game Pass zarówno na PC, jak i konsolach. Informacja na karcie katalogowej tytułu w sklepie Microsoftu wskazuje jednak, że gra dostępna będzie tylko w programie na Xbox Series X/S i Xbox One.

gta_san_andreas_xbox_game_pass
Nowe GTA: San Andreas pojawi się w Xbox Game Pass, ale tylko na konsolach

To nie wszystko: ogłoszono jednocześnie, że odświeżona wersja „trójki” 7 grudnia pojawi się w PS Now - usłudze rozgrywki w chmurze od Sony. Platforma streamingowa nie jest jednak obecnie dostępna w Polsce.

Wszystkie remastery zaoferują między innymi sterowanie w stylu GTA 5, poprawione celowanie i strzelanie, udoskonaloną mini-mapę i opcję natychmiastowego zresetowania misji po porażce. Do tego przebudowane oświetlenie i cieniowanie, lepsze efekty wody i pogody oraz tekstury w wyższej rozdzielczości.

GTA: The Trilogy The Definivite Edition zadebiutuje na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Wersja komputerowa wykorzysta funkcję DLSS, która poprawi działanie gier z kolekcji, a na nowych konsolach produkcje pozwolą na zabawę w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami