Przekręt z ubezpieczeniem wraca w Saints Row - trailer prezentuje mini-gry

Zestaw atrakcji.

Studio Volition opublikowało kolejny zwiastun Saints Row, prezentując system Kryminalnego Przedsiębiorstwa - zestaw mini-gier, którymi zajmiemy się zapewne pomiędzy głównymi misjami fabularnymi.

Trailer ujawnia między innymi, że wraca jedna z ulubionych atrakcji fanów serii - przekręt z ubezpieczeniem. W ramach tego biznesu przejmiemy firmę ubezpieczeniową, by następnie rzucić się pod samochód i siać jak największe zniszczenia na ulicach, zbierając obrażenia - i zyski.

Są też inne biznesy do przejęcia, jak Bright Future Disposal, zajmujące się toksycznymi odpadami. Do tego dochodzą nieco bardziej rozbudowane Napady - wcielimy się w kierowcę, zawożąc ekipę na miejsce akcji i zajmując się ucieczką.

Do tego zwiastun oferuje spojrzenie na szereg dostępnych w grze lokacji: muzeum Santo Ileso, Smelterdome, kasyno Bikini Atoll, El Dorado, most Padilla, galeria handlowa Meeker Mall, rancho Providencia i inne.

Nowe Saints Row ukaże się 25 lutego 2022 roku. Gra trafi na PC oraz na konsole obydwu generacji i będzie wspierać kooperację dla dwóch graczy, jak poprzednie części.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami